Baigta gamyklos Kaune renovacija

Pasidalinkite:
2015.04.14

Bendrovė baigė renovuoti gamyklą Kaune ir įdiegė naują gamybos liniją. Į gamybos cecho atnaujinimą ir modernią batonų gamybos liniją investuota daugiau nei 2,5 mln. eurų.

 

Naujojoje linijoje iškeptų gaminių jau galima įsigyti didžiuosiuose šalies prekybos centruose, ateityje pirkėjai mūsų produkcijos galės nusipirkti ir mažesnėse parduotuvėse visoje Lietuvoje. Moderni linija užtikrina aukštą produkcijos kokybę, o ateityje planuojamos investicijos į gamybos modernizavimą ir darbuotojų ugdymą bei mokymus padės tapti viena lyderiaujančių bendrovių duonos gamybos sektoriuje.

 

Šiuo metu bendrovė prekiauja batonais, duona, duona skrudinimui, šaldytomis tešlomis, tortais, duonos gaminiais. Ateityje „Lietuvos kepėjas“ planuoja gaminti platų duonos produktų spektrą ir investuoti į jų gamybai reikalingas linijas.

 

Gamybai ir pakavimui įmonė naudoja „Kauno grūdai“, „Arvi“, „Sauda“, „Lietpak“ ir kitų Lietuvos įmonių gaminamą produkciją.

 

Šiuo metu bendrovėje „Lietuvos kepėjas“ dirba 110 darbuotojų. Šiemet modernizavus gamybą planuojama sukurti dar 20 darbo vietų.

KOMENTARAI