Parama ir edukacija

Pasidalinkite:

Ne pavieniai projektai

Lietuvoje paramą teikti įprasta garsiai ir trumpalaikių projektų rėmuose. Mums gi parama – viena svarbiausių įmonės veiklų. Tą darome nuolat ir dažniausiai tyliai. Vardas, žinoma, įpareigoja, tačiau mums tai tikrai teikia daug džiaugsmo.

Tradicija

Viskas prasidėjo prieš daug metų, kai pirmą kartą buvo sprendžiama, kaip elgtis su neparduotais likučiais. Kiekvienas gamintojas daugiau ar mažiau jų turi nuolat. Tačiau dažniausiai tie likučiai, nors produkto galiojimas dar nėra pasibaigęs, yra išmetami arba, geriausiu atveju, parduodami gyvulių augintojams. Tąsyk nusprendėme juos organizuotai išdalinti tiems, kam to labai reikėjo. Tai tapo tradicija. maisto bankas Kaip ir nuolat skirti reikšmingą pajamų dalį tiesiogiai finansiškai paremti tiek Lietuvos nuskriaustuosius, tiek talentinguosius. Esame nuolatiniai “Maisto banko” rėmėjai.

Dalinamės žiniomis ir patirtimi

Gamykloje dažnai nemokamoms ekskursijoms atvyksta mokinių grupės iš visos Lietuvos. Mūsų technologai lankosi įvairiose mokymo įstaigose, dalindamiesi sukaupta patirtimi ir idėjomis, taip pat konsultuoja su duonkepyste susijusiuose projektuose.

Gyvasis duonos muziejus

Įmonė planuoja Gyvojo duonos muziejaus steigimą, kur irgi būtų organizuojamos įvairios mokomosios akcijos, o ekspozicija būtų itin dažnai atnaujinama, kadangi ji būtų valgoma. Taigi būtų galima susipažinti ne tik su eksponato vaizdu, bet ir skoniu.

Darykime Lietuvą geresnę

Artimiausioje ateityje planuojame paremti tokius projektus kaip “Bėdų turgus” bei “Išsipildymo akcija”, o taip pat “Lietuvos balsas” ir kitus. Tačiau svarbiausia ir mums daugiausiai džiaugsmo teikianti dalis bus visada nematoma. Negalime ir nenorime Jūsų skatinti pirkti mūsų produkciją tik dėl to, kad paremtumėte kitus. Tačiau, jei tikrai mėgstate Lietuvos kepėjo gaminius, norime, kad juos pirkdami jaustumėtės irgi prisidėję prie mūsų pastangų Lietuvą padaryti šiek tiek geresnę.

Ieškantiems paramos

Visiems padėti negalime, tačiau nuolat svarstome naujas paramos formas ir jos gavėjus. Tad jei žinote, kam jos labai reikia, arba manote, kad turėtume paremti jūsų projektą, parašykite mums adresu