Gamyba

Pasidalinkite:

Moderni gamykla

Mūsų gamykla Kaune pastatyta 1991 metais ir nuo to laiko turėjo kelis esminių pokyčių etapus. O po paskutinio modernizavimo 2014 metų pradžioje – tai bene moderniausia Baltijos šalyse, galinti pagaminti iki 100 tonų kepinių per parą. Gamykla sukūrė 95 naujas nuolatines darbo vietas.

Naujausios technologijos


Žinoma, neturime šimtametės gamybos patirties, tačiau kartu – ir nepageidaujamo sovietmečio “paveldo”, kas mums suteikia paslankumo, greičiau ir lengviau diegiant pažangiausias technologijas. Nuolat bendradarbiaujame su geriausiais pasaulio kepimo įrangos gamintojais. Vykdome reguliarų jos atnaujinimą, gerokai dažniau, nei leistų gamintojų rekomendacijos.

Griežta kokybės kontrolė


Gamybą vykdome prižiūrint nepriklausomiems stebėtojams, naudodami tik pačios aukščiausios kokybės ingredientus. Jų tiekėjai, savo ruožtu, kruopščiai tikrinami ne vieną mėnesį prieš pasirašant tiekimo sutartis. Visuomet teikiame pirmenybę vietinei žaliavai. Tačiau, žinoma, ne kokybės sąskaita. Kiekviena gaminių partija nuodugniai tikrinama, stengiantis atmesti net menkiausią broko ar pakavimo klaidos galimybę. Pats griežčiausias sanitarinių normų laikymasis, neteikiant išimčių nei vadovybei, nei garbiems svečiams. Galbūt kažkam tai ir primena monetų kalyklos darbą ar jo sąlygas. Tačiau mums tai atrodo ne mažiau svarbu, kad iš tiesų galėtume didžiuotis lietuviška duona, kuri garsi ir už Lietuvos ribų jau daug dešimtmečių.