Pasidalinkite:

PRIZŲ ATSIĖMIMAS

KAUNO laimėtojai prizą galės atsiimti prekybos miestelyje URMAS esančioje firminėje „Lietuvos kepėjo“ parduotuvėje (Pramonės pr. 16, centriniame Kauno turguje).

Su laimėtojais iš kitų miestų susisiekiame asmeniškai nurodytu telefonu.

KETVIRTOSIOS SAVAITĖS (2016 spalio 22-31 d.) LAIMĖTOJAI

TUPPERWARE SAMBA indelius laimėjo:

Bronė Bagdanskienė (Kaunas)

Vidmantas Linkevičius (Kaunas)

Petras Scerba (Kaunas)

Jolita Samulionienė (Kaunas)

Tadas Daugėla (Vilnius)

Dalia Petraitienė (Pakruojis)

Zita Abaravičienė (Kaniūkų k., Ignalinos r.)

Romualdas Valtas (Mažeikiai)

Regina Norkūnienė (Naujieji Valkininkai)

Jurgita Baranauskienė (Tytuvėnai)

Dalia Šejaukienė (Aleksandravėlė, Rokiškio r.)

Ana Kierienė (Varėna)

Daiva Šiušienė (Kuršėnai)

Andrius Lilionis (Kaunas)

Janė Žilionienė (Naujieji Valkininkai, Varėnos r.)

Silva Maskal (Vilnius)

Samanta Tarasova (Mažeikiai)

Edita Viliuvienė (Mažeikiai)

Kristina Urbanavičienė (Akademijos m., Kauno r.)

Aurelija Andriukevičiūtė (Kaunas)

Vida Gružienė (Vilnius)

Ina Konstantinova (Kaunas)

Anastazija Čeponytė (Vidiškės, Ignalinos r.)

Ottonas Laniauskas (Vilnius)

Virginija Zeniauskienė (Kaunas)

Aida Šneiderienė (Kaunas)

Božena Sinkienė (Kaunas)

Regina Zolondkauskienė (Kaunas)

Mantas Mikelkevičius (Kaunas)

Audronė Pesienė

Milė Semiotienė (Kaunas)

Vilma Kavaliauskienė (Kaunas)

 

Savaitės prizą – TUPPERWARE TURBO CHEF mažąjį smulkintuvą laimėjo:

Evelina Žilinskienė (Vilnius)

 

TREČIOSIOS SAVAITĖS (2016 spalio 15-21 d.) LAIMĖTOJAI

TUPPERWARE SAMBA indelius laimėjo:

Vilius Cerba (Vilnius)

Simona Jončienė (Šilutė)

Nijolė Orlovienė (Klaipėda)

Ieva Gembutienė (Šiauliai)

Virginija Varanavičienė (Švobiškis)

Odeta Stankevičienė (Panevėžys)

Valdas Rulevičius (Trakų r.)

Zinaida Ratiuk (Vilnius)

Aleksas Urbanavičius (Kaunas)

Lina Paškevičienė (Kaunas)

Ina Damaškienė (Dūkštas, Ignalinos r.)

Audronė Praulionytė (Panevėžys)

Renata Juoskienė (Kalvarija)

Danguolė Paliulienė (Rūdiškės)

Jolanta Jankauskienė (Plungė)

Ieva Lukošiūnaitė (Kaunas)

Raisa Azatova (Vilnius)

Regina Balzerytė (Akmenė)

Vitalija Rudnickaja (Kaunas)

Inga Žilinskaitė (Alytus)

Nerijus Valavičius (Valmantiškių k., Vilkijos sen.)

 

Savaitės prizą – TUPPERWARE TURBO CHEF mažąjį smulkintuvą laimėjo:

Lina Macijauskienė (Švobiškio k., Pasvalio r.)

 

ANTROSIOS SAVAITĖS (2016 spalio 8-14 d.) LAIMĖTOJAI

TUPPERWARE SAMBA indelius laimėjo:

Miglė Pranauskienė (Troškūnai)

Danguolė Navardauskienė (Priekulė, Klaipėdos r.)

Danutė Domkuvienė (Mažeikiai)

Vytautas Gudaitis (Šiauliai)

Kornelijus Juodis (Kaunas)

Marina Miskunec (Vilnius)

Asta Švedienė (Šiauliai)

Aušra Šukevičienė (Dūkštas)

Rita Danauskienė (Kaunas)

Dalė Lazauskienė (Kaunas)

Inga Žilinskaitė (Alytus)

Rasa Praninskienė (Panevėžys)

Janė Žilionienė (Naujieji Valkininkai, Varėnos r.)

Jolanta Jankauskienė (Svobiškis)

Raimonda Petrolienė (Kaunas)

Daiva Keršienė (Varėnos r.)

Janina Laurinavičienė (Plungė)

Aivaras Dirsė (Kaunas)

Saulius Saldukas (Radviliškis)

Silvija Maskal (VIlnius)

Titas Kažemėkas (Kaunas)

 

Savaitės prizą – TUPPERWARE TURBO CHEF mažąjį smulkintuvą laimėjo:

Ineta Mockapetrienė (Kaunas)

 

PIRMOSIOS SAVAITĖS (2016 spalio 1-7 d.) LAIMĖTOJAI

TUPPERWARE SAMBA indelius laimėjo:

Irena Kontromavičinė (Kaunas)

Miglė Lilionytė (Kaunas)

Dalia Gudaitienė (Šiauliai)

Vida Šupinaitė (Kaunas)

Asta Abukaitienė (Šiauliai)

Tomas Gembutas (Kelmė)

Regina Karalienė (Marijampolė)

Roma Braslauskienė (Joniškis)

Rima Mekšriūnienė (Kaunas)

Neringa Gudynaitė (Kaunas)

Laura Gaidukevičienė (Kaunas)

Jonas Trumpulis (Šiauliai)

Raimonda Indulienė (Anykščiai)

Violeta Brastauskienė (Kaunas)

Aivaras Avilis (Kaunas)

Kristina Pielikienė (Vainutas, Šilutės r.)

Grita Dumskienė (Radviliškis)

Rasa Kokotkina (Kaunas)

Asta Grinkevičienė (Radviliškis)

Vaida Krumpienė (Šilalė)

 

Savaitės prizą – TUPPERWARE TURBO CHEF mažąjį smulkintuvą laimėjo:

Aida Anžienė (Kaunas)